Bestuur

Bestuur
Voorzitter Jacob Reitsma Tel.: 0527-861428 j.reitsma@stcrutten.nl
Secretaris Florien Wesselius Tel.: 06-11221228 f.wesselius@stcrutten.nl
Penningmeester Richard Machielsen Tel.:06-52552258 penningmeester@stcrutten.nl
Ledenadministratie Margrhete Wester Tel.: 0527-261402 ledenadministratie@stcrutten.nl
Algemene zaken en Interclubwedstrijden Margreet van der Tol Tel. 06-51557360 m.v.d.tol@stcrutten.nl
Interclubs en wedstrijdsecretariaat Rina Beuling Tel.06-51746553 wedstrijden@stcrutten.nl
Trainerscoördinator Rina Beuling beuling@agroweb.nl
E-mail alle bestuursleden: bestuur@stcrutten.nl
Beheer website Debby Machielsen website@stcrutten.nl
Buitenland commissie Buitenland Commissie buitenlandcommissie@stcrutten.nl
Viking Race commissie vikingrace@stcrutten.nl
Kerstsprinttoernooi Commissie kerstsprinttoernooi@stcrutten.nl
Jubileum commissie jubileumcommissie@stcrutten.nl
Overige trainers zie trainers
E-mail alle trainers alletrainers@stcrutten.nl
Algemeen
Internet www.stcrutten.nl info@stcrutten.nl
Postadres
Kastanjeleane 88
8531 ZA Lemmer
Bankrekening NL53RABO03465.24.520
Kamer van Koophandel 40060311 Almere
Share

Comments are closed.