Bestuur

Bestuur
Voorzitter Jelle Wesselius Tel.: 0514-551505 / 06-13303274
wesselius@ziggo.nl
Vice-voorzitter Vacant
Secretaris Annique Rabbinge-Lassche Tel.: 06-10089971
a.rabbinge@online.nl
Penningmeester Richard Machielsen Tel.:06-52552258
penningmeester@stcrutten.nl
Ledenadministratie Margrhete Wester Tel.: 0527-261402
ledenadministratie@stcrutten.nl
Algemene zaken en Interclubwedstrijden Margreet van der Tol Tel. 06-51557360
m.v.d.tol@stcrutten.nl
Trainerscoördinator Gerrit Buitenhuis Tel. 0527-241570
g_buitenhuis@planet.nl
E-mail alle bestuursleden: bestuur@stcrutten.nl
Beheer website Debby Machielsen website@stcrutten.nl
Buitenland commissie Buitenland Commissie buitenlandcommissie@stcrutten.nl
Viking Race commissie info@vikingrace.nl
Kerstsprinttoernooi Commissie kerstsprinttoernooi@stcrutten.nl
Overige trainers zie trainers
E-mail alle trainers alletrainers@stcrutten.nl
Algemeen
Internet www.stcrutten.nl info@stcrutten.nl
Postadres Muggenbeet 12 8356VK Blokzijl
Bankrekening NL53RABO03465.24.520
Kamer van Koophandel 40060311 Almere

 

Share

Comments are closed.